Toczone wyroby z drewna

Szukając użytkowych i dekoracyjnych wyrobów z drewna, najwięcej znajdziesz misek, wazonów i kubków. Praktyczne miski wytwarzane są w różnych kształtach i z kilku podstawowych gatunków zdrowego drewna.

Jednak liderem jest drewno bukowe, ze względu na swoją trwałość i spokojną stonowaną strukturę.

Jeżeli chodzi o rozmiar  do użytkowania domowego, to zdecydowanie wygrywa średnica miski około 20 cm. Wynika to z uniwersalności zastosowania.

Praktyczni klienci wybierają toczone wyroby z drewna suchego i zdrowego, bez pęknięć i ubytków. Wykończone zewnętrznie na gładko, aby utrzymanie w czystości było proste.

Idealnym przykładem jest Miska drewniana SMART – 20 cm, dostępna w sklepie pracowni Bohusz.

Pracownia drewno toczone Bohusz

Toczone wyroby z drewna, to owy dział firmy Grupa owo.pl, który powstał w 2020 roku. Firma głównie zajmuje się produkcją materiałów do wykonania kominka ciepłego.

Wyroby drewniane powstają w nowej pracowni: drewno toczone Bohusz, w Krzeszowicach. Ekspozycja produktów, już jest czynna w kominkowym biurze obsługi klienta.

Rodzinny charakter firmy, nowoczesne wzornictwo i pełne zaangażowanie zespołu, owocuje dynamicznym wzrostem zamówień.

Eko design wyroby drewniane

Statystycznie około 85% klientów wybierających kominek ciepły w naszej firmie, zamawia potem do wykończonego już salonu z kominkiem, praktyczne ozdoby z drewna toczonego.

Stylistyka Eko desig, to najnowszy trend dekoracji wnętrz produktami ekologicznymi.

Drewno to materiał czysto ekologiczny i przyjazny dla człowieka. Toczone wyroby drewniane, ponad 70 produktów. Wysoka jakość wykonania w różnych gatunków drewna.

Popularne wyroby z pracowni Bohusz

Zastanawiasz się jakie wyroby z mojej pracowni Bohusz, są najbardziej popularne?

Zdecydowanie są to kubki i wazoniki z drewna meranti. Zobacz teraz film reklamowy, prezentujący popularne wzory.

Gdzie zamówić, kupić wyroby? Najkorzystniejsza opcja to zakupy w firmowym sklepie internetowym.

Wyroby oryginalne, wyjątkowe, niepowtarzalne

Przedmioty drewniane tworzone z pasji, każdy ma swoją historię. To coś innego niż produkty tworzone na skalę przemysłową, które może mieć wielu. Błędem jest porównywanie ręcznie wykonywanych wyrobów z tymi wytwarzanymi przez duże zakłady pracy. Po prostu nie ma żadnego porównania. 

Obecnie jest idealny czas na oferowanie przedmiotów naturalnych z drewna.

Ludzie chcą się wyróżniać, otaczać pięknymi, unikatowymi przedmiotami. Coraz częściej doceniają też jakość produktów i interesują się ich pochodzeniem.

Toczone wyroby - kubki drewniane

Toczone wyroby – kubki drewniane, to HIT zamówień z mojej pracowni Bohusz. Są wykonywane z egzotycznego drewnia meranti. To suche i zdrowe drewno, sklejane jest z trzech warstw. Staram się aby każda warstwa była inną odmianą tego szlachetnego drewna.

Ta oferta kubków się wyróżnia i przyciąga klientów, gdyż jest atrakcyjna dla oka i wpasowuje się w każde wnętrze.

Toczone wyroby kubki drewniane meranti

Eleganckie toczone puzderka - szkatułki

W pracowni drewno toczone Bohusz, powstają również, eleganckie puzderka – szkatułki.

Klejone poziomo, następnie toczone drewno meranti, nadaje tym wyrobom niepowtarzalny wygląd. W zależności od wyboru odmian tego drewna do klejenia, każda warstwa różni się kolorem i strukturą.

Przyładowe zastosowanie, jako okrągła szkatułka na biżuterię, lub inne drobiazgi.