Galeria projektów

Projekty kominków ciepłych i konwekcyjnych.

Materiały do realizacji dowolnych projektów kominków ecodesign, w naszym sklepie internetowym.

W galerii prezetujemy wkłady kominkowe HITZE Ekoprojekt, zabudowane w nowoczesne obudowy. Kominki ciepłe i kominki konwekcyjne (zimne).

Po co Ci kominek?

Kominek to widok ognia. Widok ognia to szyba kominkowa.

Podstawa to czysta szyba.

Kieliszek dobrego wina przy kominku ❔

Zobacz jak pali się drewno w kominki HITZE. Potem przeglądaj galerię kominków.

Galeria kominków to tylko zdjęcia i wizualizacje. Ty wybierając projekt kominka, zachowaj styl swojego salonu. Aktualne trendy, nie pozwalają kominkowi dominować w salonie. Chociaż w niektórych realizacjach jest to wskazane.

Ja działa kominek?

Planując kominek, pamiętaj o jego działaniu. Kominek podczas palenia oddaje duże ilości ciepła. Jeżeli Twój kominek będzie przegrzewał salon, zaprzestaniesz palenia. Kominek będzie jako ozdoba, zajmował miejsce w salonie.

Staraj się, aby kominek miał możliwość akumulowania ciepła, aby nie oddawał go całego do salonu natychmiast. Wybierz ciepłą zabudowę kominka.

Ciekawe zdjęcia kominków

Oglądaj ciekawe zdjęcia eleganckich kominków i wybierz konkretne elementy stylu dla siebie. Konkretne aranżacje salonu z kominkiem i to co nam się może podobać.

Poznaj nowe trendy i wykorzystaj jako inspiracje do swojego indywidualnego projektu.

Galeria nowego kominka Hitze

Napewno zainteresują Cię, materiały do wykonania obudowy kominka. Jeżeli tak, to przejdź do naszego sklepu internetowego, do działu obudowy kominków.

Sztuka projektowania kominka, polega na  wkomponowaniu go do aranżacji własnego salonu. Kominek według nowej stylistyki i trendów nie powinien dominować w salonie.

W galerii, projekty kominków to wygląd końcowy.

Decydującą rolę w użytkowaniu odgrywają materiały wykorzystane do wybudowania kominka. Jaki wkład kominkowy zastosujemy i jakie materiały na składanie obudowy.

Galeria zdjęć kominków HITZE

Każdy kominek z galerii Hitze można zrealizować jako kominek konwekcyjny (zimny), lub jako kominek ciepły.

Do budowy kominka konwekcyjnego używamy płyty izolacyjne, a do budowy kominka ciepłego stosujemy płyty kominkowe AkuPlate.

Technologia motażu jest podobna.

Galeria projektów 2

Aby projekt kominka był komfortowy w użytkowaniu, czyli podczas palenia, należy stosować materiały dobrej jakości.

Menu serwisu